KADETINJE NIZ NEPORAŽENOSTI PODALJŠALE NA 4

Kadetinje so v soboto 21.9.2019 ponovno slavile, tokrat na gostovanju v Radomljah. Naša dekleta so izkoristila oslabljeno ekipo Radomelj in niz neporaženosti z zmago 0:3 podaljšale na 4 zaporedne tekme. Tekma se je tokrat pričela povsem po željah Krimovk, ki so povedle že v 5. minuti. Patria Steklačič je bila v prodoru znotraj kazenskega prostora nepravilno zaustavljena in sodnik je upravičeno dosodil najstrožjo kazen, ki jo je suvereno izvedla kapetanka Patricija Ham, 0:1. Hiter zadetek je žal nekoliko preveč umiril Krimovke, ki so v nadaljevanju tekme imele kontrolo nad dogajanjem, a so ostale brez pravih idej v prehodu v zaključek napada. Nekaj priložnosti smo sicer lahko videli, a je rezultat ostal nespremenjen do konca prvega polčasa.

Drugi polčas se je ponovno pričel po željah Krimovk, ki so z nekaj več gibanja in odkrivanja ponovno postale nevarnejše. V 47. minuti je na čudovito globinsko podajo v prostor vtekla hitra Maša Osojnik, v prodoru prehitela vse branilke ter brez težav povišala na 0:2. Krimovke so še naprej kazale lepo igro in prihajale iz priložnosti v priložnost, a so slednje ostale neizkoriščene. Radomljanke so nekajkrat nevarno zapretile iz protinapada, a je okvir vrat 2x preprečil veselje domačih. Odlično predstavo v drugem polčasu je z zadetkom v 71. minuti kronala Patria Steklačič in postavila končni rezultat srečanja, 0:3.

Krimovke tako ostajajo povsem na vrhu lestvice, kot edina neporažena ekipa.
Čestitke dekletom za novo zasluženo zmago in nove 3 točke.