KRIMOVKE IZGUBILE NA MESTNEM DERBIJU

DSC_0020V nedeljo 22.9.2019 smo na Krimu lahko videli mestni derbi lige SŽNL med ŽNK Krim RollJet in ŽNK Olimpijo. Krimovke so tekmo pričele nekoliko načete, kar se je poznalo tudi na igrišču. Favorizirana Olimpija je tekmo odprla bolje, saj je po precejšnji sreči povedla že v 26. minuti, ko je neposredno iz kota zadela Manja Rogan, 0:1. 10 minut kasneje je na 0:2 povišala prva strelka lige, Ana Milovič, le nekaj minut kasneje pa na 0:3 Zala Vindišar, ki je tik pred koncem tekme zadela še za 0:4.

V drugem polčasu je domači trener namenil počitek nekaterim načetim igralkam in s tem nekoliko dvignil igro domačih, ki v drugem polčasu niso več prejela zadetka in si priigrale nekaj zrelih priložnosti za znižanje zaostanka. Eno od priložnosti je v 64. minuti izkoristila Nina Šmid in zmanjšala na 1:4, ostale priložnosti so žal ostale neizkoriščene.

Kljub porazu čestitamo ekipi za borbeno igro in dober upor favorizirani ekipi.