KADETINJE V AJDOVŠČINI DO NOVIH TREH TOČK

V soboto 5.10.2019 so naše kadetinje v Ajdovščini odigrale prestavljeno tekmo 3. kroga Lige DU17 in visoko slavile. Domačinke so se od prve minute postavile v defenzivno postavitev ter z zelo zgoščeno postavitvijo pred svojimi vrati dolgo uspešno preprečevale zadetek Krimovk, ki so na igrišču dominirale od prve minute dalje. 5 minut pred koncem prvega polčasa se je mreža Ajdovk po številnih poizkusih končno zatresla. Prvi gol za kadetsko moštvo je po podaji Patrije Steklačič dosegla Sara Delič, 0:1. V zadnjih 5 minutah so Krimovke zadele še 2x, obakrat se je med strelke vpisala Korina Lara Janež in postavila rezultat polčasa, 0:3.

V drugem polčasu se je enosmerni promet proti vratom Primork le še stopnjeval. V 56. minuti se je prvič med strelke za kadetsko moštvo vpisala Katjuša Kern, 0:4. V zgolj dveh minutah (69. in 71. minuta) je na 0:5 ter 0:6 povišala Ema Erman. V 73. minuti je še drugič na tekmi zadela mlada Katjuša Kern, za končnih 0:8 pa se je s prvim zadetkom v kadetskem dresu izkazala še Nuša Vidrih.

Čestitke dekletom za dominantno predstavo in novo, že šesto zaporedno zmago, ki Krim ohranja na vrhu lestvice.