Nova zmaga deklet U-15

Včeraj so se naša dekleta U15 odpravila v Radomlje, kjer so odigrale svojo 5. tekmo v sezoni.
Ob zelo rezerviranem začetku tekme, smo spremljali izenačen prvi polčas z malo priložnostmi. Nasprotnice so bile v prvem polčasu morda celo bližje zadetku po podaji iz kota. Obe ekipi sta imeli nekaj priložnosti. Domačinke pa so poskušale predvsem s streli z razdalje. Tako se je prvi polčas končal z izidom 0-0. V drugi polčas so Krimovke krenile veliko bolj odločno in agresivno. Želja po zadetku, borbenost in kombinatorna igra je prinesla prvi zadetek; za 0-1 je s strelom z razdalje zadela Katjuša Kern. Nekaj minut kasneje, so krimovke po lepi akciji prišle do še enega zadetka in rezultata 0-2, zopet pa je bila na delu Katjuša Kern . Le dve minuti po zadetku ob lepi samostojni akciji po desni strani, je Sara Delić odlično asistirala Zali Omerza, katera ni imela težkega dela, žogo je poslala v mrežo in postavila končni rezultat tekme 0-3. Krimovke so si na tekmi ustvarile še veliko priložnosti, katere pa žal niso uspele realizirati.

Žnk Radomlje – Žnk Krim RollJet 0-3
(2x Kern, 1x Omerza)

Po peti zaporedni zmagi v sezoni, v naslednjem krogu čaka naša dekleta pomembna tekma na domačem terenu proti ekipi Žnk Pomurje Beltinci.