Derbi vrha lestvice državnega prvenstva DU15 Krimu !

Včeraj smo na Krimu spremljali dvoboj vrha lestvice DU15, v Ljubljano je prišla ekipa Žnk Pomurje Beltinci in se pomerila z našimi puncami DU15. Ob ne najbolj zbranem začetku Krima so si gostujoče igralke hitro pripravile dve lepi priložnosti za zadetek, katere na srečo domačih niso uspele realizirati. Po uvodnih 10 minutah so se stvari začele postavljati na svoje mesto in Krimovke so prevzele pobudo na terenu. Po krasni diagonalni podaji Tinkare Testen je za 1-0 zadela naša najmlajša v selekciji Zala Omerza  (z 8 zadetkom v sezoni je trenutno prva na lestvici strelk). Pred koncem prvega polčasa pa je z borbenostjo in vztrajnostjo po dolgi globinski podaji prišla do zadetka okrepitev letošnje sezone Sara Delić (2-0).
Celoten drugi polčas so bile Krimovke dominantne, svojo premoč so kronale v 34’, ko je po lepi akciji, podajo s strani v mrežo poslala kapetanka Maša Osojnik (3-0). Krimovke so sicer imele še nekaj priložnosti do zaključnega žvižga, ampak rezultat je ostal nespremenjen. Pomembna zmaga deklet U15.

Po 6 tekmah so varovanke trenerja Grgasoviča dosegle tudi 6 zmag.