KADETINJE ŠE NAPREJ NEPORAŽENE

V 8. krogu Lige DU17 so se naše kadetinje na gostovanju pomerile s Cerkljami in zabeležile novo visoko zmago. Enosmerni promet proti vratom Gorenjk se je pričel s prvim sodniškim žvižgom, rezultat se je prvič spremenil že v 5. minuti, ko je za 0:1 zadela Sara Delić. V 13. minuti je na 0:2 z roba kazenskega prostora povišala Laura Šenk, le 3. minute kasneje je še drugič na tekmi zadela Sara Delić (0:3). Po številnih priložnostih in lepih obrambah domače vratarke, smo do naslednjega gola morali počakati do 34. minute, ko je na 0:4 povišala Korina Lara Janež. V 38. minuti je po odigrani akciji iz kota z roba kazenskega prostora zadela Ema Erman in postavila rezultat polčasa, 0:5.

V drugem polčasu se je zasedba Krimovk nekoliko spremenila in osvežila, zato so dekleta potrebovala nekaj minut da so se ponovno uigrala. Zapravljene priložnosti so se nizale ena za drugo, dokler se ni ponovno odprlo Korini Lari Janež, ki je s svojim 12. zadetkom v sezoni povišla na 0:6. Končni rezultat je v zadnji minuti tekme postavila Katjuša Kern, zadela je za 0:7.

Čestitke dekletom, ki so kljub nekaterim odsotnostim, niz neporaženosti podaljšale na 8 tekem.