Dekleta U15 do 7. zaporedne zmage v sezoni!

Naša selekcija U15 je v nedeljskem obračunu gostila ekipo Žnk Maribor Tabor. Ekipi sta odigrali zapadlo tekmo 1. kroga.

Hitro po začetnem sodnikovem žvižgu, so naša dekleta prišla do vodstva. S prekrasnim zadetkom z velike razdalje je za 1-0 v 8’ mrežo nasprotnic, načela Tinkara Testen.
V prvem polčasu so si Krimovke priigrale precej priložnosti, katerih pa niso uspele realizirati. Tako se je polčas zaključil z izidom 1-0.

Drugi polčas je potekal po želji naših deklet, posest žoge je bila vselej na domači strani. Igralo pa se je pretežno na nasprotnikovi polovici, tako so Krimovke v drugem polčasu kar 3x prebile trdo obrambo Mariborčank. S hattrickom, pa se je pod vse 3 zadetke podpisala 😎 Zala Omerza 😎, katera sedaj kraljuje na lestvici strelk z 11 zadetki❗️⚽️

Žnk Krim RollJet – Žnk Maribor Tabor 4-0 (1x Testen, 3x Omerza)

vs ZNKMB

Dekleta se v naslednjem krogu odpravljajo na gostovanje na Koroško, k ekipi Fužinar. (10.11.2019)