ČLANICE BREZ TOČK

Na zelo pomembni tekmi 10. kroga so se Krimovke udarile z najbližjimi zaseldovalkami, Radomljami in klonile z 2:1. Tekma se je pričela dokaj enakovredno, večjih priložnosti si ekipi nista priigrali. Po približno 25. minutah so naša dekleta našla pravi ritem in prevzela vajeti na igrišču. Žogo so držale pretežno v svoji posesti in Radomljanke le redko pustile preko polovice igrišča. Žal je v zaključkih zmanjkalo idej in želje po zadetku, saj so proti vratom Radomljank sprožile le nekajkrat. Če premoči na igrišču ne znaš izkoristiti, si ponavadi kaznovan in tako je bilo tudi tokrat. V zadnji minuti prvega polčasa je glavna sodnica dosodila “prekršek” približno 25m od vrat Krima. Zala Kuštrin je z močnim udarcem prek živega zidu povedla svojo ekipo v vodstvo z 1:0.

V drugem polčasu so Radomljanke močneje pritisnile in uspešno zaustavile igro Krimovk, ki so po nizu nespretnih posredovanj v 53. minuti prejele še drugi zadetek, 2:0. Konkretnejšega odgovora Krima ni bilo in tekma se je prevesila v igro na sredini igrišča, brez večjih priložnosti katerekoli ekipe. V zadnjih minutah, ko so Radomljanke nekoliko popustile, so naša dekleta spet nekajkrat zapretila, a je za preobrat zmanjkalo časa. V 90. minuti je po podaji s strani spretno zaključila Nika Pintarič in znižala na 2:1.

Po porazu Kirmovk so se Radomljanke priključile na 3. mesto z enakim številom točk.