Kadetinje Krima prepričljive proti Pomurkam

V soboto, 1.5.2021, smo v športnem parku Kodeljevo spremljali težko pričakovano nadaljevanje sezone kadetskega prvenstva. V derbiju kroga je Krim prepričljivo ugnal ekipo ŽNK Nona Pomurje Beltinci.

Kljub nekaterim težavam s sestavo ekipe, so naše punce odigrale dobro tekmo in se z zmago 9:4 utrdile na vrhu lestvice.

Odličen prvi polčas je hitro postregel z zadetki, mrežo Beltinčank je že v 7′ načela Katjuša Kern. Sledil je »show« Naje Poje Mihelič, ki je s Hat-trickom v parih minutah poskrbela za vodstvo s kar 4-0 (15′). Že naslednjo minuto pa je z izredno nesebično potezo zaposlila Katjušo Kern, katera je v 16′ zabila svoj drugi zadetek na tekmi. Do konca prvega polčasa sta bili za Krim uspešni še Zara Kramžar (38′) in Tinkara Testen (36′) . Pomurke pa so izkoristile nepazljivost v obrambi in zadele preko Noelle Vičnik (23′).

Po premoru je sledil nekoliko nezbran drugi polčas, v katerem so nasprotnice kaznovale nezbranost v krimovi obrambi in mrežo zatresle kar 3x, med strelke so se vpisale Noelle Vilčnik (46′), Pija Frešer (57′), Anja Eferl (79′). Za domačo zasedbo sta se v drugem polčasu, pod svoj drugi zadetek podpisali Tinkara Testen z zadetkom v (53′) in Zara Kramžar v izdihljajih tekme (78′).

ŽNK KRIM ROLLJET – ŽNK NONA POMURJE BELTINCI 9:4 (7:1)

Krimovke so z 58 zadetki v sezoni najuspešnejša napadalna ekipa, prav tako pa z 6 prejetimi najboljša obrambna ekipa.

Trener Žiga Grgasović nadaljuje niz neporaženosti v NZS ligah (DU13,DU15,DU17) ligah že od sezone 2017/18!

Na tekmi pa smo lahko videli tudi prve minute Taie Doles in Neže Trost na zelenicah kadetske lige!

Krimovke sedaj 15.5. nestrpno pričakujejo tekmo proti ekipi ŽNK MB Tabor.