Kadetinje Krima eno zmago oddaljene od popolne sezone!

💙V sredo, 26.5. so se Krimovke na zaostali tekmi 11.kroga pomerile žal z oslabljeno ekipo ŽNK Maribor. Na domačem igrišču na Rakovniku smo lahko videli najvišji rezultat sezone in sicer 27-0💥⚽. Pri naši zasedbi so bile razpoložene 7x Janež, 7x Osojnik, 3x Kramžar, 2x Šenk, 2x Zakrajšek, 2x Hojč, 2x Omerza, 1x Kern, 1x Krmelj👏🏼👏🏼. 🔊V nedeljo, 30.5. pa je sledila nova preizkušnja na Kodeljevem. Dekleta so pričakala ekipo ŽNK Cerklje in bila ponovno dominantna 💪🏼. Tekma je bila rešena v prvem polčasu. Svoj strelski pohod je v 19′ začela prva strelka lige Korina Janež. V 19′ in 21′ pa se je ponovno vpisala med strelke in dosegla hat-trick 💥💥💥⚽v prvem polčasu, kasneje v 40′ pa dodala še 4. zadetek v prvem polčasu 👏🏼. Poleg Korine pa je bila v prvem polčasu 2x uspešna tudi Maša Osojnik 💥⚽ (24′ in 37′) v 32′ pa se je zadetka razveselila še Zara Kramžar💥⚽

Prav te tri igralke so najuspešnejše na lestvici strelk za domačo ekipo in sicer pred zadnjim krogom:

🏅Kramžar 17 zadetkov

🏅Osojnik 19 zadetkov

🏅Janež 28 zadetkov

Zaradi že dobljene tekme je trener relativno hitro posegel po menjavah. Zala Omerza (40′) 💥⚽ pa je ob vstopu v igro potrebovala zgolj 3 minute, da se vpiše med strelke. V 45′ je po solo prodoru Zara Kramžar izborila najstrožjo kazen, katero je uspešno realizirala slavljenka Katjuša Kern (45′)💥⚽. V 47′ je bila ponovno natančna Korina Janež, katera je dosegla tudi zadnji zadetek na tekmi v 74′ 💥⚽. Pred tem pa sta svojega drugega dodale Zala Omerza (49′) 💥⚽in Zara Kramžar (60′)💥⚽. Nezbranost v obrambi domačih je izkoristila Varja Špiler (64′), katera je dosegla edini zadetek na tekmi za ekipo ŽNK Cerklje. Za naše punce je debitirala Maja Hubat 🔝👏🏼 in tako preživela prve minute na zelenicah kadetske lige.🔊Zadnja tekma sezone bo odigrana na Rakovniku v soboto, 5.6. ob 11:00, dekleta se bodo pomerila z ekipo ŽNK Bolkop Ptuj. V primeru zmage bodo punce odigrale sezono brez poraza 🏆! Sicer pa so že nekaj krogov pred koncem z naskokom prve na lestvici, iz kroga v krog pa s predstavami dokazujejo da so na 1. mestu 🥇zasluženo! 💙