Dejaven vikend za našimi dekleti

DU15 🔹 ŽNK KRIM vs. MB Tabor 🔹 2:2 🔹

Kljub terenski premoči v prvem polčasu, in dvema 100% priložnostima, so naša dekleta prejela, kar dva zadetka.Drugi polčas so strnile vrste in dodale gas.Prvi gol za zmanjšanje rezultata na 1:2 je zadela iz razdalje (Nuhanovič ⚽).Krimovke so držale vse niti v svojih rokah, ko so po izjemni dvojni podaji v vezni linji, in izredno precizni podaji v napad, prišle do zasluženega izenačenja na 2:2, gol je dosegla iz neposrednje bližine (Kurlat Per ⚽)Dekleta so v drugem polčasu pokazale karakter ter borbo za vsako žogo, da bi pa povsem obrnile rezultat sebi v prid, pa je zmanjkalo malo sreče. 💙💙

DU17 🔹 ŽNK Gažon vs. ŽNK KRIM 🔹 2:2 🔹

Kadetska selekcija se je včeraj odpravila v Gažon.V dobrem organiziranem prvem polčasu so krimovke povedle z zadetkom 0-1 (Vrečič ⚽), veliko priložnosti pa je ostalo neizkoriščenih.Drugi polčas so dekleta odprle dobro, hiter zadetek z razdalje je dosegla 0:2 (Žnidarič ⚽).Pad koncentracije se zgodil v drugem delu, drugega polčasa, ko so krimovke prejela kar dva zelo identična zadetka, po nespretnem zbijanju žoge iz svojega kazenskega prostora.Do konca tekme se rezultat ni spreminjal in je ostalo 2:2. Vseeno pa gre pohvala dekletom, ki so pokazale veliko kvalitetnih akcij, kljub temu, da spadajo med mlajše ekipe v ligi. 💙💙

ČLANICE 🔹 ŽNK Ptuj vs. ŽNK KRIM 🔹 5:1 🔹

Zelo vzpodbudna predstava članic, kljub zdesetkani zasedbi zaradi velikega števila poškodb, so naše punce prikazale solidno predstavo in pokazale da korakajo v pravi smeri! 🤍💙Iz tekme v tekmo kažejo napredek in vse večjo željo po igri. 🔥Sledi domača tekma proti ekipi Ajdovščine, katero naše punce nestrpno pričakujejo. 💙🤍