ČLANICE

Včeraj so se krimovke v športnem parku Kodejevo pomerile z ekipo ŽNK Ajdovščina.

V prvem polčasu smo gledali precej izenačeno tekmo, s prilikami na obeh straneh.Ajdovke so v prvi polovici prvega polčasa dosegle prekrasen zadetek iz prostega strela ter prišle do vodstva na tekmi, 0:1.

To na naše punce ni vplivalo, odigrale so dober prvi polčas in si ustvarile nekaj priložnosti, ampak pri strelu niso bile dovolj konkretne.

Drugi polčas je prav tako potekal precej izenačeno, z priložnostmi na obeh straneh. Žoga za naše punce ni našla poti v mrežo.Je pa zato gostujoča ekipa izkoristila nezbranost v obrambi, prodrle so preko našega levega boka in s podajo na drugo vratnico prišle v 78 minuti, do zadetka, 0:2.Krimovke se niso predale, in do konca tekme poskušale z agresivnostjo in presingom na terenu, zapretiti nasprotnicam, da bi prišle do zmanjšanja zaostaneka, ampak rezultat je ostal nespremenjen do konca. Neglede na rezultat smo spremljali dobro tekmo iz obeh strani. 💙Zagotovo pa smo pri domači zasedbi pogrešali odsotnost nekaterih igralk, predvsem se je poznala odsotnost Nike Krajnc, katera je standardni člen prvih 11.💥

Do konca jesenskega dela, krimovke čakajo še tri zahtevne preizkušnje, proti ŽNK Olimpiji, ŽNK Pomurje ter ŽNK Ljubljana. 💙🤍#krim#ženskinogometniklubkrim#dejmopuncedejmokrim#sznl