SPODAJ iz leve proti desni:
Tisa, Anesa, Lina, Živa, Kiara, Vanes

Danes smo na Kodeljevem spremljali zadnji, 12. krog jesenskega dela NZS DU15.
Krimovke so gostile, ekipo ŽNK Pomurje Beltinci.

🔹Prvi polčas nam je ponudil izredno atraktivno igro z obeh strani, vendar nobena od ekip ni prišla do minimalne prednosti.

🔹 V drugem polčasu, smo bili priča prevlade domačih deklet, gostiteljice so le redko prečkale sredino terena.
Po navodilih trenerja so dekleta stopile izredno visoko in tako vršile pritisk na njihovo zadnjo linijo.
🔹To se je obrestovalo, in krimovke so v 39 minuti prišle do prvega zadetka, gol je dosegla Naja Vrečič, 1:0 ⚽.
Dekleta niso popuščale niti v nadaljevanju, disciplina ter želja po dosegu drugega gola, da bi končno prišle do tako željene druge zmage v jesenskem delu.
🔹Trud in nepopustljivost, sta se izplačali v 50 minuti, ko so krimovke po izredno lepi kombinatoriki v vezni linji, prišle do drugega zadetka, strelka gola je bila, kapetanka Neža Trost, 2:0 ⚽.

Do konca tekme so dekleta imela še nekoliko priložnosti, da bi lahko povišale svoje vodstvo, vendar je v zaključku zmanjkalo zbranosti.